Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» She didn't care that people called her a bitch. 'It's just another word for feminist,' she told me with pride.
Racel Argent; EmptyПон Авг 15, 2016 7:03 pm by Анастасия

» katalina and christan
Racel Argent; EmptyПет Юли 15, 2016 6:32 pm by Кристан

» Alek and Katherine
Racel Argent; EmptyСъб Юни 04, 2016 8:37 pm by alek

» Before few weeks
Racel Argent; EmptyЧет Юни 02, 2016 8:21 pm by Анастасия

» anastasia and katherine
Racel Argent; EmptyСъб Май 07, 2016 5:36 pm by Анастасия

» Елизабет Ловет
Racel Argent; EmptyЧет Апр 14, 2016 5:29 pm by Анастасия

» Restaurant "Lumière"
Racel Argent; EmptyСъб Апр 09, 2016 6:09 pm by William Gavankar

» Търся си другарче за ГИФ РП
Racel Argent; EmptyПон Апр 04, 2016 7:06 pm by Katalina ♥

» Търся си...
Racel Argent; EmptyПет Мар 25, 2016 8:55 pm by Кристан

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Сря Мар 22, 2023 5:19 am

Racel Argent;

Go down

Racel Argent; Empty Racel Argent;

Писане by Olivia. Нед Май 04, 2014 6:25 pm

File:
-Racel Argent;
-18 years old;
-Human with gif;
-controlling the fire element;
//за да видите повече информация минете с мишката по изображението//

-Побързай,Рейчъл.Нямаме цял ден за губене -провикна се лелята на Рейчъл.Момичето много обичала леля си,не защото тя била много мила и добра с нея,а защото я е отгледала.
-Само една минута -извика малкото момиченце,което привършваше с багажа си.Днес щяха да се преместят и да се сбогуват с този прекрасен град като Рим.Ето,че най-накрая тя приключи.Взе куфара и застана пред стаята.Огледа я.В нея вече нямаше нито една от вещите на Рейчъл.Този град определено ще да и' липсва,ще да и' липсват нейните приятели и всичко,което обичаше в този удивителен град.
-По-живо,няма  да те чакам цял ден -чу се гласа на леля и' отново.
-Идвам,идвам -рече тъмнокоската и слезе по стълбите с куфара си.Влезе в таксито заедно с леля си и потеглиха към летището.Пристигнаха.Взеха багажа си от багажника и по-бързаха за да не изпуснат полета си.Качиха се на самолета който щеше да ги отведе в град на име Син Рид.
Един ден Рейчъл се качва на тавана на къщата им в Син Рид.Там открива един от дневниците на семейството и'.Започва да го чете и още от първото изречение разбира,че тя произлиза от род ловци.Тогава брюнетката хвърля дневника на земята и отива при леля си.
-Защо не ми каза? -попита ядосано Рейчал леля си.- Защо не ми каза,че майка ми и баща ми са били ловци?Защо?
-Успокой се!Ще ти обясня всичко -започна Дженифър /така се казваше леля и'/.Вече малкото и' момиченце беше голямо и беше крайно време да и' каже истината.- Ела седни до мен.
-Спокойна съм! -изкрещя момичето,което бе много ядосано,но все пак щеше да изслуша историята на леля си.Седна до нея на дивана.
-Когато навърши три години майка ти и баща ти трябваше да отидат на лов и го направиха.И след като отидоха в гората,повече не се завърнаха,но има и още нещо което не знаеш.Изчаках седмица,месец,но нямаше и следа от тях.Ти имаш сестра.Казва се Роуз.Не можех да се справя и с двете ви и затова я изпратих детския дом с надеждата,че някой ще я осинови и тя ще бъде щастлива с новото си семейство. -обясни и' всичко Дженифър.След това което тя каза Рейчъл не продума нищо,защото цялата бе в шок.Но имаше чувството,че имаше още нещо,което крият от нея или тя още не знаеш нещо за самата себе си.
И ето,че стигнахме до момента който Рейчъл винаги ще помни.Момента когато разбира,че притежава някаква дарба.Тя отива на изглед в гората с приятелите си.Стъмнило се.Приятелите и' отишли за още дърва за да не угасне огъня който бяха запалили,но трябваше един да остане и това беше точно Рейчъл.За нещастие около нея дошли три вълка.Тогава тя умира от страх,но нещо тогава се случи,че се отървала на косъм от смъртта.Но не помни какво се е случило тогава,но когато се събудила около нея имаше кръгове от пепел.А вълците ги нямаше.Единственото нещо,което помни е,че тогава се случи нещо странно и извън контрол.
fc: nina dobrev
Olivia.
Olivia.

Брой мнения : 165
Join date : 01.05.2014

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите