Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» She didn't care that people called her a bitch. 'It's just another word for feminist,' she told me with pride.
Carmen  EmptyПон Авг 15, 2016 7:03 pm by Анастасия

» katalina and christan
Carmen  EmptyПет Юли 15, 2016 6:32 pm by Кристан

» Alek and Katherine
Carmen  EmptyСъб Юни 04, 2016 8:37 pm by alek

» Before few weeks
Carmen  EmptyЧет Юни 02, 2016 8:21 pm by Анастасия

» anastasia and katherine
Carmen  EmptyСъб Май 07, 2016 5:36 pm by Анастасия

» Елизабет Ловет
Carmen  EmptyЧет Апр 14, 2016 5:29 pm by Анастасия

» Restaurant "Lumière"
Carmen  EmptyСъб Апр 09, 2016 6:09 pm by William Gavankar

» Търся си другарче за ГИФ РП
Carmen  EmptyПон Апр 04, 2016 7:06 pm by Katalina ♥

» Търся си...
Carmen  EmptyПет Мар 25, 2016 8:55 pm by Кристан

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Сря Мар 22, 2023 5:19 am

Carmen

3 posters

Go down

Carmen  Empty Carmen

Писане by Кармен. Пет Май 09, 2014 9:30 pm

Лик: Барбара Палвин
Carmen  2ev3ugx

Име: Кармен

Години: 21

Външен вид/по желание/: Имам дълга кестенява коса и често обичам да я къдря на големи, стигащи до кръста ми къдрици. За мен това е красота. По принцип косата ми е права, за което много момичета ми завиждат, но аз лично не обичам правите коси. Казват, че лицето ми има красиви черти, които го правят неустоимо. Имам добре изписани вежди, големи и красиви сини очи, високи скули, малко носле и плътни устни. Тялото ми е стройно, с красиви извивки, защото все пак съм сирена, а и спортувам доста.

Характер: Аз съм добра и винаги съм на среща, когато някой от моите приятели има нужда от мен. Това ми е в кръвта. О, да, обичам този израз.. Не съм предателка и никога няма да бъда. Винаги съм положително настроена към нещата и се стремя да намирам доброто във всеки. Все пак всеки има добра страна в себе си, която в някои е скрита, а в други не. Понякога се дразня на хора, които се държат надменно и лицемерно. Това за мен е най-грозното нещо. Обичам да се забавлявам и не гледам назад в миналото.

История: Историята ми, която ще чуете ще е интересна за някои, а за други не. За мен лично бе едно преживяване.
Израснах в семейство сирени в океана. Бях в едно племе с други като мен. Беше толкова красиво.. Океанът ме направи такава, каквато съм сега. Той ме отгледа. Бях наистина щастлива. С приятелки по цял ден плувахме, събирахме мидички, които после ни служеха като украшения за косите ни, танцувахме весело, а вечер се събирахме цялото стадо и си разказвахме истории. Да не забравя да спомена, че най-много обичах, когато отивахме на брега и късахме от красивите цветя, които сякаш ни омайваха. Аз винаги обичах да си слагам по едно-две в косата си. Да си призная, все още обичам.. Но един ден всичко се промени. Красивата приказка свърши. Завинаги. Когато бях на 16, още в тийнеджърските си години, стана нещо неочаквано. Нещо непредвидено. Една късна вечер, по време на сън, чух как майка ми вика на всички да стават, да се събудят. Скочих рязко. Всички бяха паникьосани и можех да прочета в очите им ужас. Събудих най-добрата си приятелка, която явно не бе чула крясъците на другите. Спеше до мен кротко, бутнах я леко и тя отвори  сънените си очи. Попита ме какво има, а аз й отговорих, че нещо е станало и трябва да тръгнем по най-бързия начин. Хванахме се за ръце и тръгнахме след семействата си, след нашето стадо. Излезнахме на брега. Не бяхме малко сладо. Когато чух майка ми да ни казва какво е станало се шокирах. Не можех да повярвам какво се е случело. Как беше възможно? Как беше възможно друго стадо сирени да превземат нашата крепост? Как може да има толкова лоши създания от нашата раса? Оттогава си казах, че ще бъда по-добра. Обещах си да бъда най-добрата версия на себе си.
Стадото ни се пръсна по света. Едни отидоха в Европа, други в САЩ.. Аз и моето семейство останахме в града, в който онази нощ се озовахме. Заживях, преструвайки се на обикновен човек. Обикновено момиче на 16. Но не бях. Душата ми бе на сирена. И все още е.


Ако може да промените името ми на Кармен.  I love you
Кармен.
Кармен.

Брой мнения : 20
Join date : 09.05.2014

Върнете се в началото Go down

Carmen  Empty Re: Carmen

Писане by Dianna. ★ Пет Май 09, 2014 10:28 pm

Понеже този лик е запазен искам само да питам дали е за теб Smile
Dianna. ★
Dianna. ★

Брой мнения : 113
Join date : 20.04.2014

Върнете се в началото Go down

Carmen  Empty Re: Carmen

Писане by Кармен. Съб Май 10, 2014 12:58 pm

Ами момичето не е влизало откакто си е направило регистрация и едва ли ще си направи герой.. ако може аз да заема лика на Барбара Палвин?
Кармен.
Кармен.

Брой мнения : 20
Join date : 09.05.2014

Върнете се в началото Go down

Carmen  Empty Re: Carmen

Писане by Анастасия Съб Май 10, 2014 5:05 pm

Може. Одобрена си! Добре дошла; забавлявай се Smile
Анастасия
Анастасия

Брой мнения : 538
Join date : 18.03.2013

https://sinridrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Carmen  Empty Re: Carmen

Писане by Кармен. Съб Май 10, 2014 6:16 pm

Благодаря много ^^
Кармен.
Кармен.

Брой мнения : 20
Join date : 09.05.2014

Върнете се в началото Go down

Carmen  Empty Re: Carmen

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите